Rekabet-ül Rock


p, pre {margin: 0;} input.blogger-ie-hack {position: absolute; left: -9999px;}hr.more {border-width:1px 0 0 0; border-style:dashed; border-color: #666; height: 8px; background:#ddd}table.tr-caption-container {padding: 6px; margin-bottom: .5em} td.tr-caption {font-size: 80%; padding-top: 4px}

İzmit te üniversite gençliğinin büyük ilgi gösterdiği mekanlardan birisi olan Barlar Sokağı’ndaki Zom Bar’da rock müzik grupları kendi arasında yarıştı.

Rekabet-ül Rock adlı etkinliğe katılan gruplar birbirinden keyifli müzikler yaparak hem eğlendiler, hem de kendi aralarında yarıştılar. Çeşitli barlarda çalan veya çalmak için uğraş veren gençler, Zom Bar’daki yarışmada ilk sırayı alarak, haftada bir gün bu işletmede müzik yapma şansını elde etmeye çalıştılar. Çok sayıda kişinin de ilgiyle takip ettiği organizasyonda Muson, Kırık Baget, Mah-Zen, Orpheus, Pi-Kare ve Chapel adlı gruplar sahne aldı.

İzleyenlerin jüri üyesi olduğu etkinlikte en çok alkışı alan Kırık Baget, Pi-Kare ve aynı düzeyle oy alan Chapel ile Mah-Zen finale kaldılar. İkinci etapta seçimi ise Uğur Minay, Cenk Erdoğan ve Devrim Dinler’den oluşan jüri yaptı. Zom Bar’daki rock müzik yarışmasının birinciliğini Kırık Baget elde etti. Chapel ikinci, Pi-Kare de üçüncülüğü elde etti.

Reklamlar

Bir Yanıt to “Rekabet-ül Rock”

  1. Anonymous Says:

    Yarışmayı izleyemedik ama sahne aldığınızda izlemeye geleceğim arkadaşlar daha nice başarılarınıza

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s


%d blogcu bunu beğendi: